RafRolet Kielce

Nasze blisko 30-to letnie doświadczenie w produkcji zewnętrznych i wewnętrznych systemów okiennych, służących do zaciemniania i ochrony przed słońcem oraz do zabezpieczania domów i mieszkań stawia nas na pozycji specjalistów w swojej branży.

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi rolety materiałowe, rolety zewnętrzne, rolety rzymskie, rolety dzień noc, żaluzje pionowe, poziome, plisy, markizy, a także moskitiery.

Jesteśmy producentem, który potrafi stworzyć systemy  przystosowane do pomieszczeń domowych jak i pomieszczeń biurowych, archiwów, komputerowych stanowisk pracy, sklepów oraz witryn wystawowych.

W swojej ofercie posiadamy tkaniny dające całkowite zaciemnienie, ograniczające dostęp promieni słonecznych oraz tkaniny o wysokich walorach dekoracyjnych.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach, ale zamówienia realizujemy także na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Dbając o naszych Klientów i ich czas oferujemy bezpłatny przyjazd oraz pomiar i wycenę produktu, szeroki wybór wzorów, fachowe doradztwo oraz 2 lata gwarancji.

Zapewniamy kompleksową obsługę w sposób najwygodniejszy dla Klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Z poważaniem

Rafał Piwowarczyk