Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to nowoczesne oraz wygodne rozwiązania systemowe, które doskonale dopasowują się do każdego rodzaju wnętrza. Niezależnie od funkcji jaką pełni pomieszczenie, możemy zastosować roletę, która jedynie osłoni przed słońcem albo też zapewni nam zaciemnienie.

W bogatej kolekcji tkanin znajdziemy materiały gładkie po żakardowe z ciekawym ornamentem. Szeroka gama kolorystyczna zapewnia każdemu Klientowi wybór czegoś dla siebie. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemy wolnowiszące oraz kasetowe.

System wolnowiszący MINI pozwala na bezinwazyjny montaż do ramy okiennej za pomocą wieszaków. Przy większych gabarytach okna lub wnęk okiennych praktycznym rozwiązaniem są rolety MAXI przykręcane do ściany, sufitu lub nadproża.

Rolety w systemie kasetowym LORD MAŁY dzięki zastosowaniu prowadnic eliminują problem prześwitów światła. Zachowana estetyka wykonania w połączeniu z ładną tkaniną daje 100% satysfakcji.

System „Dzień i Noc”

Wyróżniającym się systemem rolet jest system „Dzień i Noc”, który jest niezwykle praktyczny a przy tym oryginalny. Na przemian ułożone pasy tkaniny oraz drobnej siatki dają możliwość regulowania ilości światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia.

rolety materiałowe kielce

Tkanina dzień i noc znajdzie zastosowanie w systemach wolnowiszących. Roleta może być zawieszona za pomocą wieszaków tworzywowych na ramę okienną. Większą przesłonę okienną uzyskamy dzięki eleganckiej „półkasecie’, która może być zamontowana do ściany, sufitu lub nadproża. Nasze rolety materiałowe cechuje prostota i funkcjonalność z zachowaniem walorów dekoracyjnych.

Gotowy na wysoką jakość?

Rolety materiałowe Kielce

 

Zobacz też:

Zadzwoń i umów się na bezpłatny obmiar i wycenę

601 544 182